Kontakty

Pokud se chcete objednat nebo na cokoliv doptat, neváhejte se ozvat na níže uvedené kontakty:

tel.: 731 656 023 (volejte prosím ve všední dny mezi 9 a 18h, pokud se nedovoláte, zavolám zpět, jakmile to bude možné)

email: pecujmeodusi@gmail.com

Pro práci se soukromými klienty mám vyhrazené pondělí a úterý, mimořádně (spíše jednorázově) je možné setkání i v jiné dny.

Mrzí mě to, ale v současné chvíli nejsem z kapacitních důvodů schopný přijímat zájemce o společnou psychoterapii – v tuto chvíli tedy nepřijímám nové klienty.

Můj hrubý odhad je, že pokud mi napíšete dnes, mohl bych Vás přijmout přibližně za 3-6 měsíců. Pokud svou situaci / potřebu terapie vnímáte jako akutní, nezbývá mi než doporučit hledat mezi kolegyněmi a kolegy a popřát úspěšné hledání.

Řídím se tím, že aby se člověk mohl starat / pečovat o druhé, musí se nejdříve postarat sám o sebe, o což se tímto krokem snažím.

Věřím a předem děkuji za pochopení.

Kde terapie probíhá

V pondělí (7:30 – 18:00) na detašovaném pracovišti  Psychoterapeutického centra pro děti a dospělé ve 4. patře (je zde výtah nebo si můžete udělat rozcvičku a jít po schodech) budovy na adrese Petřínská 2, Plzeň (Slovany). Pokud přijíždíte MHD, je ideální variantou jet tramvají č. 2 a vystoupit na zastávce Brojova. V budově je kanceláří, ale věřím, že na zvonku najdete i ten náš. 🙂

Nebo v úterý (7:30 – 18:30) v Psychoterapeutickém centru pro děti a dospělé v 1. patře na adrese Palackého 275/12, Plzeň. Sídlo je v centru Plzně. Pokud jedete autem, doporučuji zaparkovat buď na parkoviště v sadech Pětatřicátníků nebo v garážích obchodního centra Plaza. Pokud přijíždíte MHD, můžete vystoupit na zastávce „Sady Pětatřicátníků“ (tram 1, 2, 4; bus 20, 27, 28, 34, 41, 56). Při příchodu stačí zazvonit na příslušný zvonek.