Kontakty

Pokud se chcete objednat nebo na cokoliv doptat, neváhejte se ozvat na níže uvedené kontakty:

tel.: 731 656 023 (volejte prosím ve všední dny mezi 9 a 18h, pokud se nedovoláte, zavolám zpět, jakmile to bude možné)

email: pecujmeodusi@gmail.com

Pro práci se soukromými klienty mám vyhrazené pondělí a úterý, mimořádně (spíše jednorázově) je možné setkání i v jiné dny.

Mrzí mě to, ale v současné chvíli nejsem z kapacitních důvodů schopný přijímat zájemce o společnou psychoterapii – v tuto chvíli tedy nepřijímám nové klienty (aktuálně hrubě odhaduji, že bych nového klienta mohl přijmout a navázat pravidelnou spolupráci nejdříve za 4 až 6 měsíců). Pokud byste stáli o doporučení, z kolegyň či kolegů, doporučuji jen ty, ke kterým mám důvěru a tuším, jak pracují – v současnosti jsou to kolegyně Kateřina Tothová, Kateřina Jirková, Dana Šedivá a kolegové Jan Betlach či Michal Vybíral. Zkuste se obrátit na ně – třeba Vám budou schopni nabídnout buď dřívější přijetí nebo alespoň další doporučení.

Řídím se tím, že aby se člověk mohl starat / pečovat o druhé, musí se nejdříve postarat sám o sebe, o což se tímto krokem snažím.

Věřím a předem děkuji za pochopení.

Kde terapie probíhá

Pro své soukromé klienty jsem k dispozici vždy v pondělí a úterý (od 7:00 do 18:00) na adrese – Sedláčkova 11 (Plzeň). Je to ulice mezi sady Pětatřicátníků a Náměstím Republiky, tedy v centru města. Z toho důvodu je to pohodlně dostupné MHD (vystoupit buď na zastávce Náměstí Republiky nebo Sady Pětatřicátníků), hůře autem (všude okolo placené parkování). Pokud byste chtěli parkovat zdarma, asi bude nutné zvolit parkoviště před OC Plaza (2h zdarma) a následně dojít cca 500 metrů pěšky. Při příchodu k velkým vstupním dveřím prosím zazvoňte na zvonek „Terapeuti Sedláčkova„, já pro Vás sejdu dolů a zavedu / ukážu cestu do konzultovny.